DoMish SPORT byl založen v roce 2007 aktivními lidmi, jejichž sportovní aktivity a zdravý životní styl jsou věcmi, které jsou jejich každodenní radostí a posláním. Rozhodli se, že své dlouholeté zkušenosti zúročí na poli internetového obchodu a podělí se tak s vámi touto cestou o své vědomosti z oblasti fitness a dalších sportovních aktivit. Toto byla cesta ke vzniku e-shopu www.DoMishSport.cz.
V průběhu období se provozovatelé e-shopu měnili až k současnému stavu, kdy je provozovatelem společnost BERIMA Group s.r.o. se sídlem Obchodní 652, 763 21 Slavičín, IČ 06456839.

Co spojuje současného provozovatele se zakladateli e-shopu?

Orientujeme se na zákazníka

     Už od převzetí chceme navázat na individuální přístup ke každému zákazníkovi a vše podřizujeme tomu, abychom maximálně uspokojili vaše potřeby v oblasti sportu a aktivního způsobu života.
Velmi dbáme na to, aby veškeré informace, které naleznete v internetovém obchodě, byly aktuální a pravdivé. Vaše absolutní spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou, a proto nás neváhejte v případě sebemenších nejasností kontaktovat.
Děláme vše pro to, aby každý Váš nákup u nás byl pro Vás radostí.

Naše vize

    

Chceme pro vás vybudovat e-shop, kde většina aktivních lidí nalezne na jednom místě (a tedy za jedno poštovné) vše, co potřebuje pro aktivní trávení svého volného času. Postupně chceme naši nabídku rozšiřovat tak, abyste u nás nalezli vše, co potřebujete například pro vybudování domácí posilovny, udržování své kondice, zlepšování svého zdravotního stavu a v neposlední řadě i vše, co potřebujete pro aktivní pohyb venku - počínaje oblečením, přes stany, campingový a zahradní nábytek, bazény, kola a koloběžky a konče různými relaxačními a rehabilitačními pomůckami pro domácí i venkovní použití.

V naší nabídce tedy naleznete produkty pro celoroční zdravý životní styl. Věříme, že si z nabídky cca 30.000 položek vyberete. Pokud u nás ale nenajdete právě tu svoji značku, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám ji zajistit, případně Vám nabídneme plnohodnotnou náhradu.
Od nás neodejdete bez odpovědi.

Důvody proč nakupovat u nás?

     Vše co děláme, se snažíme dělat na 100% a bez kompromisů. Nejdůležitější pro nás je úsměv na tváři spokojeného zákazníka, který obdrží svou objednávku. Podle této firemní filozofie si vybíráme i partnery pro vzájemnou spolupráci.

Známe svůj sortiment a rádi vám poradíme

     Určitě se vám již stalo, že jste se někde na internetovém obchodě dovolávali rady ohledně produktu, který chcete zakoupit a odpovědí vám bylo jen strohé: „promiňte, ale tohle vám opravdu neřeknu.“ Něco takového se u nás nestane.
Uděláme maximum, abychom zjistili vše, co vám pomůže při rozhodování o koupi produktu.

Naše práce nás baví

     Na e-shopu bez přestání pečlivě pracujeme a připravujeme stále nová vylepšení, která vám zpříjemní a ulehčí nákup z pohodlí vašeho domova.
Neděláme to, na co nemáme, ale taky si nedáváme malé cíle.

Jsme otevřená společnost

     Stejně jako vy jsme pouze jen lidé, kteří mají své chyby, a proto jsme otevřeni jakýmkoliv návrhům, které povedou k vylepšení poskytovaných služeb. Budeme rádi za každou připomínku.
Spokojený zákazník, který se k nám rád vrací, je náš cíl.

Neustále pro vás vymýšlíme akce

     Naše ceny poštovného se snažíme snižovat tak, abychom neprodražovali váš nákup. Naše nabídka dopravců je velmi široká, včetně možnosti zasílání zboží do zahraničí. Pokud vám i po uzavření objednávky můžeme nabídnout pro vás výhodnější dopravu, uděláme to a dovolíme si vás kontaktovat. V případě, že je to jen trochu možné, hradíme poštovné dokonce za vás. Balné u nás nehledejte - tento poplatek je vždy hrazen z naší strany. Máme akční produkty, které nejsou "výprodejové".
U mnoha produktů vám nabídneme nějaký dárek či dopravu zdarma.

Jsme šetrní k vaší peněžence

     Držíme své ceny pod drobnohledem, a tak šetříme vaše peníze.

Nevymýšlíme si doby dodání

     V detailu každého produktu uvádíme skutečnou dobu dodání. Neplníme si sklady imaginárním zbožím jako naše konkurence, jen abychom vás nalákali na položky skladem. Na naše dodací lhůty je spolehnutí.

Nadstandardní služby k vybraným výrobkům

     K vybraným výrobkům poskytujeme služby, které jsou nad rámec běžných a zavedených standardů českých e-shopů. Tyto produkty jsou zřetelně označeny ikonou v detailu produktu.

Rychlá on-line platba

     U nás můžete zaplatit bezpečně on-line platební kartou. Díky platební bráně PayU můžete také zaplatit pohodlně přímo z vašeho internetového bankovnictví. Více o platebních metodách při nákupu u nás se dozvíte zde.