Aktuálně umožňujeme našim zákazníkům výběr z následujících platebních metod:

              

Převodem na bankovní účet

Pokud si zvolíte tuto platební metodu, bude vám zaslán automaticky generovaný e-mail s pokyny, jak provést platbu na náš účet. Po zaevidování platby na našem bankovním účtu (zpravidla do druhého pracovního dne), bude vaše objednávka přijata k expedici a následně vyexpedována. Pokud u zboží uvádíme delší dobu dodání, je nutné počítat s tím, že tato doba začíná běžet od chvíle, kdy zaevidujeme vaši platbu, nikoliv od data vytvoření objednávky.
U platby převodem není účtován žádný poplatek.
  • Číslo účtu: 2101309209/2010
  • Variabilní symbol: číslo objednávky
  

Platba na dobírku

Ke všem typům zásilek je možno zvolit příplatkovou službu - dobírka. Ceny této služby podle dopravců a dle velikosti (případně ceny) zásilky, naleznete zde.
Výše dobírky je vám vždy sdělena předem, současně se sledovacím číslem.
Přesné ceny jsou uvedeny v dokumentu „Doručení“.
U některých produktů, případně u specifického objemu objednávky, kde je to uvedeno, není poplatek za dobírku účtován.
 
  

Platba přes platební bránu PayU

Širokou škálu platebních prostředků na e-shopu www.DoMishSport.cz zajišťujeme ve spolupráci s platební bránou PayU (přehled platebních metod naleznete zde). Nabízíme tak rychlé online převody téměř pro všechny české banky. Samozřejmostí je podpora platebních karet Visa, MasterCard a Maestro. V případě, že nám zboží uhradíte přes PayU, navracíme vám ji stejným prostředkem, který byl při platbě použit.
U platby přes platební bránu PayU není účtován žádný poplatek.