Lyžařská přilba Blizzard Demon 56-59
  • Lyžařská přilba Blizzard Demon 56-59
  • Lyžařská přilba Blizzard Demon 56-59

Lyžařská přilba Blizzard Demon 56-59

1 550,00 Kč
Lyžařská přilba Blizzard Demon 56-59Extra lehká helma vyrobená extra lehkou in-mold technologie s nastavitelnou ventilací a velikostí. Přilba má odnímatelné uši, antibakteriální výstelku a je dodávána společně s transportním obalem.Technický popis:- ...

Lyžařská přilba Blizzard Demon 56-59
Extra lehká helma vyrobená extra lehkou in-mold technologie s nastavitelnou ventilací a velikostí. Přilba má odnímatelné uši, antibakteriální výstelku a je dodávána společně s transportním obalem.

Technický popis:
- Výrobce: Blizzard
- Velikost 56-59
- Carbon
- IN-MOLD 
Polystyrenová pěna je vstřikována přímo do připraveného skeletu. Touto technologií získá přilba nižší hmotnost.


- Nastavení velikosti přilby
Helma by měla na hlavě správně sedět, ale také nesmí nikde tlačit. Některé helmy mají vnitřní prostor nastavitelný. Doporučujeme helmu zkoušet spolu s lyžařskými brýlemi, které by měly do přilby padnout tak, aby nezůstal otvor mezi brýlemi a přilbou, nebo aniž by přilba přitlačovala brýle nepříjemně na nos. Správně nasazená helma začíná už 2 cm nad obočím a chrání tak i čelo.

Nezbytnou součástí každého sjezdaře/snowboardisty je lyžařská helma. Úrazy hlavy patří vždy k těm nejvážnějším a také často zanechávají trvalé následky. Je to právě helma, která dokáže většině z nich zabránit.

Blizzard
SDC130252C

16 dalších produktů ve stejné kategorii