Lyžařská přilba Blizzard Demon 51-55 JR růžová Růžová JR 51-55
  • Lyžařská přilba Blizzard Demon 51-55 JR růžová Růžová JR 51-55
  • Lyžařská přilba Blizzard Demon 51-55 JR růžová Růžová JR 51-55

Lyžařská přilba Blizzard Demon 51-55 JR růžová Růžová JR 51-55

Varianta: Růžová JR 51-55
990,00 Kč
Extra lehká helma pro děti a juniory ve 3 neonových barvách. Extra lehká in-mold technologie s nastavitelnou ventilací a velikostí. Odnímatelné uši, antibakteriální výstelka, transportní obal.Vel. 51-55 jr.IN-MOLD Polystyrenová pěna je vstřikována...

Extra lehká helma pro děti a juniory ve 3 neonových barvách. Extra lehká in-mold technologie s nastavitelnou ventilací a velikostí. Odnímatelné uši, antibakteriální výstelka, transportní obal.

Vel. 51-55 jr.

IN-MOLD 

Polystyrenová pěna je vstřikována přímo do připraveného skeletu. Touto technologií získá přilba nižší hmotnost.

Nastavení velikosti přilby

Helma by měla na hlavě správně sedět, ale také nesmí nikde tlačit. Některé helmy mají vnitřní prostor nastavitelný. Doporučujeme helmu zkoušet spolu s lyžařskými brýlemi, které by měly do přilby padnout tak, aby nezůstal otvor mezi brýlemi a přilbou, nebo aniž by přilba přitlačovala brýle nepříjemně na nos. Správně nasazená helma začíná už 2 cm nad obočím a chrání tak i čelo.

Nezbytnou součástí každého sjezdaře/snowboardisty je lyžařská helma. Úrazy hlavy patří vždy k těm nejvážnějším a také často zanechávají trvalé následky. Je to právě helma, která dokáže většině z nich zabránit.

Blizzard
SDC130282RU

Parametry

Varianta
Růžová JR 51-55

16 dalších produktů ve stejné kategorii