powerbanka solární 13000 mAh - modrá
  • powerbanka solární 13000 mAh - modrá

Powerbanka solární 13000 mAh - modrá

2 090,00 Kč
Počet
Není skladem

Powerbanka pro dobíjení USB zařízení s kapacitou 13000 mAh. Zabudovaná Li-pol baterie se může dobíjet přes klasický micro-USB konektor, nebo přes zabudovaný solární mono-krystalický panel 1,7W. Powerbanka je osazena dvěma USB výstupy zakrytými silikonovou krytkou, může nabíjet dvě zařízení proudem až 1 A nebo jedno zařízení proudem až 2 A. Dodává se s karabinou, kterou můžete powerbanku upevnit například na batoh a průběžně ji během slunečného dne dobíjet. Vhodné pro nabíjení mobilních telefonů, nabíjecích svítilen a čelovek, GPS přístroje, kamery atd. Součástí powerbanky je i LED svítilna.

Hmotnost: 320g

Parametry

 

Kapacita 13000 mAh (48,1 Wh)

Baterie: Li-Polymer 13000mAh

Solární panel: 5,5V/1,7W, doba nabíjení cca 54,5 hodiny.

Doba nabíjení přes micro-USB konektor je cca 8,5 hodiny.

Vstup: DC 5V 2A

Výstup: DC 5V 2x až 2A

Rozměry: 167 x 91 x 18,3 mm

Životnost více než 500 nabíjecích cyklů

Teplotní rozsah prostředí pro fungování: 0 - 45 °C

Odolná proti dešti (IP06), nárazuvzdorná

Váha: 320g

Materiál: silikátový gel a ABS + PCmateriály s pogumovaným povrchem.

Barva: modrá, černá

Příslušenství: USB kabel, karabina

Ovládání

 

Stisknutím tlačítka na vrchu powerbanky se spustí indikace stavu nabití, která po 20 sekundách zhasne. Je možno připojit až dvě USB zařízení z portů pro nabíjení. Po připojení zařízení stikněte tlačítko pro zahájení nabíjení. Pro nabíjení dvou zařízení najednou je třeba aby byla powerbanka plně nabita.

 

Dobíjení powerbanky:

 

Dobíjení z USB zdroje: odklopte gumovou krytku nabíjecího micro-USB konektoru na boku a zapojte přiložený kabel (konektor micro USB), druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta. Po připojení bude blikat modrý indikátor kapacity a indikovat stav nabití. Po skončení nabíjení se indikátory vypnou. Plné nabití trvá cca 8,5 hodiny.

 

Dobíjení přes solární panel: Umístěte powerbanku na přímé slunce. Zelený LED indikátor značí aktivní nabíjení přes solární panel. Při nabíjení na přímém slunci a za vysokých teplot vzduchu dbejte na to, aby nedošlo k zahřátí powerbanky nad 50 °C. Zabráníte tím zkrácení její životnosti. Plné nabití trvá cca 54,5 hodiny.

 

Svítilnu lze zapnout a vypnout dvojitým stiskem tlačítka.

HLR61445

13 dalších produktů ve stejné kategorii