Posilovač zápěstí  Powerball Classic Original modrá
  • Posilovač zápěstí  Powerball Classic Original modrá

Posilovač zápěstí Powerball Classic Original modrá

Varianta: modrá
420,00 Kč
POSILOVAČ ZÁPĚSTÍ -gyroskop 250 Hz,včetně instruktážního DVDPowerball 250 Hz představuje většinu powerballů, které mohou být s efekty nebo bez efektů. Číslice v názvu označuje množství otáček. Powerball 250 Hz disponuje kvalitnějším rotorem a je urč...

POSILOVAČ ZÁPĚSTÍ -gyroskop 250 Hz,včetně instruktážního DVD

Powerball 250 Hz představuje většinu powerballů, které mohou být s efekty nebo bez efektů. Číslice v názvu označuje množství otáček. Powerball 250 Hz disponuje kvalitnějším rotorem a je určen pro opravdové profesionály v oblasti powerballů. Posilování s ním je opravdu vysoce účinné.

Nejrychlejší a nejpropracovanější ruční gyroskop na světě, schopný jen silou lidské ruky dosáhnout rychlostí přes 15.000 ot./min.

Powerball pracuje na principu gyroskopu. Je to koule rotující kolem osy, jejíž konce jsou zapojeny do ocelového prstence. Rychle roztočený powerball má osovou stabilitu, vysoký točivý moment a tendeci setrvávat v původní poloze, což vede k odolávání silám směřujícím k naklonění osy, a to pohybem kolmým k působící síle. Prakticky to znamená, že síla ruky zvyšuje rotaci powerballu, ale zároveň s tím zvyšuje i jeho odpor, takže vzniká dojem, že držíte živý objekt, který vždy přesně reaguje na pohyb vaší ruky.

Powerball je posilovací pomůcka i efektní hračka pro ukrácení dlouhé chvíle. Vejde se do dlaně a pokud jej pořádně roztočíte, dá vám pěkně zabrat. Powerbally lze použít i jako rehabilitační pomůcku. Považuje se za vhodné použití například po zlomeninách, kdy může pomoci při posílení a takzvané stabilizaci kloubů, především zápěstí a částečně i prstů. 

Powerball roztočíte pomocí šňůrky, která je součástí příslušenství powerballu. Až budete zkušenými uživateli powerballu, bude pro vás opravdová hračka roztočit jej i rukou. Stejně jako v případě jiných posilovacích zařízení, i v případě powerballu platí, že nic se nemá ze začátku přehánět.

 

SPARTAN
SDC1430

Parametry

Varianta
modrá

16 dalších produktů ve stejné kategorii