Posilovací podložka SLIDE BOARD 180x50 cm
  • Posilovací podložka SLIDE BOARD 180x50 cm
  • Posilovací podložka SLIDE BOARD 180x50 cm
  • Posilovací podložka SLIDE BOARD 180x50 cm

Posilovací podložka SLIDE BOARD 180x50 cm

740,00 Kč
Posilovací podložka SLIDE BOARDOblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejsty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena ...

Posilovací podložka SLIDE BOARD
Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejsty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou.

Podložka je určená k posilování díky vlastní hmotnosti. Je složen z desky a páru nylonových návleků na boty nebo chodidla ve kterých po desce velmi dobře kloužou. Při tréninku se využívá hmotnosti těla, které působí jako odpor a tím dochází k jeho posilování. Cviky na bázi koncentrovaných třecích pohybů se vykonávají pomocí dodávaných návleků třením o podložku. S podložkou lze posílit svaly na celém těle, zejména na nohou a také lze zpevnit stabilizační svalstvo. 

Před každým použitím doporučujeme otřít plochu od prachu, jako prevenci proti  poškrábání povrchu. Slide Board lze použít na koberci nebo tvrdé podlaze, jako dřevo, beton nebo linoleum. Je důležité, aby byl povrch čistý a suchý. Nedoporučujeme používat na trávě.

Technický popis: 
- rozměry: 180x50 cm
- barva: černá
- nylon
- základ na odporu materiálu,kterým se posiluje vlastní vahou těla
 

Manuál k tomuto výrobku naleznete ZDE.

Ostatní
SDC0305

16 dalších produktů ve stejné kategorii