Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS dekový Černá
  • Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS dekový Černá

Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS dekový Černá

Varianta: černá
340,00 Kč
Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS se syntetickou výplní je vhodný na letní měsíce. Lehký a výborně skladný spací pytel s příjemným materiálem ve vnitřní části. Je ideální na letní období a na občasné nocování při kempo...

Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS
Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS se syntetickou výplní je vhodný na letní měsíce. Lehký a výborně skladný spací pytel s příjemným materiálem ve vnitřní části. Je ideální na letní období a na občasné nocování při kempování.

Velmi lehký
Ultra-lehká výplň 200g/ m2 z dutého vlákna zajišťuje maximální komfort,teplotu i pohodlí. I přes jeho nízkou hmotnost Vás v noci udrží v teple( v letním období - do 10°C)
Komfort
Velikost spacího pytle(30 x 71") perfektně sedne většině lidí. Dostatečná šířka spacáku zajišťuje klidné a bezproblémové pohyby nohou i při spaní. Pro extra komfort lze rozepnout spodní část spacáku. To využijete také zejména při horkých dnech, kdy potřebujete příjemnou ventilaci vzduchu ve spacáku.
Odolnost
Spací pytel přichází s velmi odolným zpevněným zipem, ochranou zipu a pevným úzkým kompresním obalem, který jednoznačně ochrání spací pytel při Vašem dobrodružství.
Doplňky
Zip je svojí konstrukcí chráněn proti častému zadrhávání. Spacák je snadno složitelný a díky kompresnímu obalu a nízké hmotnosti je jeho přenos velice jednoduchý.

Technický popis:
- Výrobce: Sedco
- Různé barevné motivy

- Rozměry: 180x75 cm
- Zip na boční a spodní straně
- Suchý zip na horní části
- Transportní obal součástí balení
- Hmotnost: 1 kg
- Přepravní rozměry: 35x19x19 cm
- Barva vnitřní části spacáku: Bílá
- Vhodný do teplejších období
- Komfortní teplota: 13°C
- Extrémní teplota: 4°C

 

 

SEDCO
SDC10202CR

Parametry

Varianta
černá

16 dalších produktů ve stejné kategorii