tepelné polštářky Heat do obuvi pár
  • tepelné polštářky Heat do obuvi pár

Tepelné polštářky Heat do obuvi pár

45,00 Kč
Při chladu pomuže jen jedno: teplo! A to je nyní k dostání pro každou ovu. Extra tenké tepelné náplasti vyjmout, prilepit na horní nebo spodní stranu ponožek - a obout boty! Vzduch aktivuje tepelnou náplast zcela sám od sebe. Jen za málo minut hrej...

Při chladu pomuže jen jedno: teplo! A to je nyní k dostání pro každou ovu. Extra tenké tepelné náplasti vyjmout, prilepit na horní nebo spodní stranu ponožek - a obout boty! Vzduch aktivuje tepelnou náplast zcela sám od sebe. Jen za málo minut hreje svou plnou silou - pres 6 hodin! Teplo pritom vzniká zcela prirozene - bez látek se škodlivým vlivem na životní prostredí. Pohodlné, lehké - a stále u sebe. Již nikdy studené nohy! Doprejte si nyní tepelné náplasti pro nohy od firmy The Heat company!

TIP

Dbejte vždy na dostatečné provzdušnění v obuvi. U velmi těsné obuvi přilepte náplast na horní stranu ponožek. Ideální také do lyžarské obuvi!

100% přírodní látky. Otevřít balení, vyjmout tepelnou náplast, přilepit na horní nebo spodní stranu ponožek a obout boty. Hodí se do KAŽDÉ boty. Ohřeje se poté skrz vzduch během mála minut. Teplo se udrží minimálně 8 hodin.

Heat Company
HLR42094

6 dalších produktů ve stejné kategorii